logo_gold

Kontakt

Miroslav Osička
Nechory sklep č.ev.136
+420 776 121 179
mosi@vinarstvimosi.cz

Vinný sklep U Osičků

Pojďte strávit pár pohodových chvil v našem vinném sklepě, který se nachází ve vesničce vinných sklepů Nechory patřící k obci Prušánky v regionu Podluží na jižní Moravě a nachází se uprostřed cesty mezi městy Hodonín a Břeclav.
Ve vinném sklepě pořádáme řízené degustace, firemní večírky, soukromé akce, rauty apod. Součástí vinného sklepa je i ubytování pro až 20 osob.
A tak u nás můžete posedět, přespat a hlavně pokoštovat mnoho kvalitních vín z naší produkce.
V letních měsících možnost posezení v příjemném prostředí pod pergolou, kde si můžete i něco dobrého ugrilovat. Nejen pro děti je k dispozici stolní tenis, trampolína a nově vybudovaný venkovní bazén. Vinný sklep se nachází v blízkosti vinařských cyklistických stezek.

sklep_

Penzion U Lišky

Chcete jet obdivovat krásy jižních Čech? Kochat se půvabnou přírodou nebo využít možnosti sportovního vyžití? A hledáte k tomu vhodné ubytování? Preferujete příjemnou, prakticky rodinnou atmosféru menších penzionů? Chcete se vyhnout anonymnímu prostředí velkých hotelů? Pak jistě hledáte statek U Lišky, který se nachází na okraji malebné vesničky Zdešov. Nechte na sebe dýchnout hřejivou atmosféru krásné krajiny jižních Čech. Ubytujte se u nás. Penzion u Lišky je ideálním místem k prožití klidné a romantické dovolené v jižních Čechách.

Zdešov 32
Jarošov nad Nežárkou
37841

Apartmán Liška

Dům s historií staroněmeckého obchodníka se nachází na rozcestí směrů Vrchlabí a Pece pod Sněžkou u řeky Úpy.
Mladé Buky jsou vstupní branou do východních Krkonoš rozkládající se v malebném údolí kolem řeky na hranicích CHKO Krkonoše. V místě samém je bohaté vyžití jak v zimních, tak v letních měsících: Golfové hřiště, Ski park, koupaliště, restaurace, bowling, jízda na koni, běžecké tratě, bikepark.

Možnost ubytování v 4 a 6 lůžkovém apartmánu s oddělenou ložnicí, s koupelnou, kuchyňskou linkou a krbem. Parkování u domu.

144695950_3039175546184995_8246870147717088726_n